poniedziałek, 13 października 2014

Miły wynazd na szkolenie

Na pewno znakomita większość z was ze spersonalizowanej pracy musi wyjeżdżać na warsztaty. Często jednakże są one pozbawione sensu i jest to tzw marnowanie czasu. Dojazd i powrót tego samego dnia jest dość męczący. Rzecz ma się jednak inaczej, jeżeli jedziemy na takie kurs albo konferencje na kilka dni. Nie dość, że nie jesteśmy w pracy to jeszcze możemy doskonale pobawić się ze dobrymi znajomymi z pracy. Są to bardzo lubiane wypady przez wiele osób.

 Ważne jest również to gdzie dana konferencje się odbywa. Zazwyczaj są to motele, które mają sale do tego przystosowane. Meble konferencyjne wykonane według najnowszych standardów, ekrany projekcyjne i tak dalej. Jednak nie to nas obchodzi komfort siedzenia, a co będzie po danym wykładzie. Czy będzie można poimprezować, zrelaksować się i miło spędzić czas. Kto na tym zyskuje. Ze 100% pewnością wiecie, ze są rożnego stylu imprezy.

 Najlepiej zorganizowane mają z pewnością lekarze, za nic nie płacą, gdyż wszystkie opłaty pokrywają spółki farmaceutyczne. Doktorzy w zamian za takie dogodne zabawy przepisują ich leki i wszyscy są szczęśliwi. Najgorsze konferencje to takie przeprowadzane na koszt Państwa, ale czego można się spodziewać. Nasz kraj nie ma i nie będzie miał pieniędzy aby ucząc się można było spędzać miło czas. Spółki osobiste, również organizują warsztaty dla swoich pracowników, jednakże za dobre wyniki pracodawcy organizują imprezy dla zresetowania się pracowników i ich motywowania. Są wyniki jest nagroda. Jest to coraz bardziej sławny sposób nagradzania zespołu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz